Založ si blog

Banda tupých hláv

poviem bez obáv, nasadili nám známe médiá a spíker Adrián už nad tým dumá a iste pravdu má. Asi toľko k súčasným volebným spotom a billboardom na čierno. Chcete lacnejšie potraviny, 15 dôchodok, skvelú budúcnosť ?! Všetko máme!!! Teraz alebo nikdy! Už chýba len druhé Švajčiarsko na billboarde pri ceste a Mickeyho 2x násobné platy na bicykli. Á… zabudol som na diaľnice medzi KE & BA do roku 2050. Všetko zmákneme v krajine, kde sa piesok lial a voda sypala.

Že na naše svetoznáme univerzity v Ružomberku, Sládkovičove či KE sa maturanti nehlásia?! Ale to vôbec nevadí! Zlúčime Paneurópsku v Bratislave s Pangermánskou Rudolfa Schustera v Medzeve a bude to ! V rankingu svetových univerzít ju nikto nenájde ale my splníme plán. Každý robotník vo Volkswagene, šofér Boltu či manažér hranoliek v Mac Donalde bude mať diplom. O to vlastne ide, nie?!

Niet divu, keď nám vládne novinár z Trnavy, výpravca vlakov zo Spišskej či kaderník z Bratislavy, že nielen naše školstvo ale celá krajina je v troskách a uteká, kdo môže. Minule ma jeden frajer s troma bavorákmi a dvomi meďákmi na dvore presviedčal, že Zem je plochá. Spýtal som sa ho, či to nepreháňa s čítaním Terryho Pratchetta. On, že: Terry …aký?!

Áno, v našej krajine má mafián s audinou alebo bavorákom vždy pravdu a profesor VŠ jazdiaci vlakom alebo na 15 ročnom Citroene je terčom posmechu. Vitajte v krajine, kde bývalí mafiáni majú vlastný podcast( sýkorovci, takáčovci..)sú heroes pre generáciu mladých gopnikov na sídliskách a ide len o to aký merch budú propagovať- cocaina, heroina…Policajná junta to má dobre zmáknuté, občan buď pokojný a príď nás voliť.

Po čase sa náhle zistí, že kolobeh je taký istý….

Dr. Husák komentuje voľby do europarlamentu

10.06.2024

Také tendencie sa do našej politiky dostávajú, vlastne do všetkých oblastí verejného života. Genderizmus, multikulturalizmus, euro- marxizmus a tak pod. Že v buržoáznej spoločnosti z rozporov triednych vznikajú takéto tendencie, to chápeme.Ale aby svetovosť našich politikov a kultúrnych pracovníkov spočívala v tom, že myšlienky vzniknuté v inom triednom systéme (pozn. [...]

Svet a Slovensko sa zabáva

11.08.2023

Máme čas leta a každý sa zabáva po svojom. Niekto chodí na festivaly, futbaloví groundhopers na štadióny, niekto na tlačovky atď. Každý štát má svoj druh zábavy, američania NFL a prezidentské primárky, Nemci majú Októberfest, Rusi s Ukrajincami sa tiež bavia po svojom- taký sovietsky Gangnam style. Ale treba ich nechať, nech sa chlapci vybláznia do sýtosti , hlavne že [...]

Pizza Calzone

25.03.2023

Náš futbal napísal ďalšiu smutnú kapitolu vo svojej histórii. Páni z Bratislavy, dobre to vediete!!! V SR máme reálne dvoch- troch dobrých kormidelníkov, zbytok je nepoužiteľný. VladiW.& Koule sú viazaní v kluboch, Cossack si momentálne užíva hokej vo VIP priestoroch Steel Arény a čaká, kedy bude s futbalom najhoršie. Tento odborník z Eastlands je však pre Pánov z [...]

zelenskyj, summit, švajčiarsko, ukrajina,

Zelenskyj: Keby Rusko malo záujem o mier, nebola by žiadna vojna

15.06.2024 20:45, aktualizované: 21:35

Na mierovom summite o Ukrajine vo Švajčiarsku sa zúčastňuje viac ako 90 krajín a osem medzinárodných organizácií.

francúzsko, Protest, krajná pravica

Desaťtisíce Francúzov protestovali proti krajnej pravici, môže vyhrať predčasné voľby

15.06.2024 19:53

Francúzsky prezident Macron vyhlásil predčasné voľby po neúspechu svojho centristického tábora v minulotýždňových eurovoľbách.

žilina, polícia,

Otrasný nález. V meste Rajec našli bezvládne telo novorodenca

15.06.2024 19:14, aktualizované: 20:20

Stať sa tak malo vedľa materskej škôlky.

Peter Pellegrini, inaugurácia

Bude Pellegrini nadstranícky? Bude z neho skôr Gašparovič než Kováč, hovoria odborníci. Podporu koalície ešte bude potrebovať

15.06.2024 19:00

Politológovia nepredpokladajú, že sa Pellegrini voči vláde bude vymedzovať. Podporu koalície ešte bude potrebovať pri prípadnej opätovnej kandidatúre. Môže však prekvapiť.

dejan

Každému čo jeho je- Suum cuique tribuere

Štatistiky blogu

Počet článkov: 8
Celková čítanosť: 17134x
Priemerná čítanosť článkov: 2142x

Autor blogu

Kategórie