Založ si blog

Banda tupých hláv

poviem bez obáv, nasadili nám známe médiá a spíker Adrián už nad tým dumá a iste pravdu má. Asi toľko k súčasným volebným spotom a billboardom na čierno. Chcete lacnejšie potraviny, 15 dôchodok, skvelú budúcnosť ?! Všetko máme!!! Teraz alebo nikdy! Už chýba len druhé Švajčiarsko na billboarde pri ceste a Mickeyho 2x násobné platy na bicykli. Á… zabudol som na diaľnice medzi KE & BA do roku 2050. Všetko zmákneme v krajine, kde sa piesok lial a voda sypala.

Že na naše svetoznáme univerzity v Ružomberku, Sládkovičove či KE sa maturanti nehlásia?! Ale to vôbec nevadí! Zlúčime Paneurópsku v Bratislave s Pangermánskou Rudolfa Schustera v Medzeve a bude to ! V rankingu svetových univerzít ju nikto nenájde ale my splníme plán. Každý robotník vo Volkswagene, šofér Boltu či manažér hranoliek v Mac Donalde bude mať diplom. O to vlastne ide, nie?!

Niet divu, keď nám vládne novinár z Trnavy, výpravca vlakov zo Spišskej či kaderník z Bratislavy, že nielen naše školstvo ale celá krajina je v troskách a uteká, kdo môže. Minule ma jeden frajer s troma bavorákmi a dvomi meďákmi na dvore presviedčal, že Zem je plochá. Spýtal som sa ho, či to nepreháňa s čítaním Terryho Pratchetta. On, že: Terry …aký?!

Áno, v našej krajine má mafián s audinou alebo bavorákom vždy pravdu a profesor VŠ jazdiaci vlakom alebo na 15 ročnom Citroene je terčom posmechu. Vitajte v krajine, kde bývalí mafiáni majú vlastný podcast( sýkorovci, takáčovci..)sú heroes pre generáciu mladých gopnikov na sídliskách a ide len o to aký merch budú propagovať- cocaina, heroina…Policajná junta to má dobre zmáknuté, občan buď pokojný a príď nás voliť.

Po čase sa náhle zistí, že kolobeh je taký istý….

Svet a Slovensko sa zabáva

11.08.2023

Máme čas leta a každý sa zabáva po svojom. Niekto chodí na festivaly, futbaloví groundhopers na štadióny, niekto na tlačovky atď. Každý štát má svoj druh zábavy, američania NFL a prezidentské primárky, Nemci majú Októberfest, Rusi s Ukrajincami sa tiež bavia po svojom- taký sovietsky Gangnam style. Ale treba ich nechať, nech sa chlapci vybláznia do sýtosti , hlavne že [...]

Pizza Calzone

25.03.2023

Náš futbal napísal ďalšiu smutnú kapitolu vo svojej histórii. Páni z Bratislavy, dobre to vediete!!! V SR máme reálne dvoch- troch dobrých kormidelníkov, zbytok je nepoužiteľný. VladiW.& Koule sú viazaní v kluboch, Cossack si momentálne užíva hokej vo VIP priestoroch Steel Arény a čaká, kedy bude s futbalom najhoršie. Tento odborník z Eastlands je však pre Pánov z [...]

Progresívny trockizmus a zàvěry X. sjezdu ÚV

04.03.2023

Zásadním bodem ve Ficové kritice Europského svazu a pohledu na politickou praxi vůbec je problematika byrokratismu ve straně Směr, jejímž možným důsledkem je pak vytváření frakcí, se kterými se strana dle Fica vyrovnává nevhodným způsobem . V následujících několika odstavcích se tedy seznámíme s výše popsanou problematikou ve smyslu, jaká byla tehdejší politická [...]

Igor MAtovič Robert Kaliňák

Zmenil názor. Matovič podal na Kaliňáka trestné oznámenie

22.09.2023 11:23

Líder OĽaNO minulý týždeň narušil tlačovú konferenciu Smeru, dostal sa do konfliktu s Kaliňákom, ktorý mu chcel vziať mikrofón.

Jozef Markuš

Súd ukončil dokazovanie v prípade exšéfa Matice slovenskej Jozefa Markuša

22.09.2023 10:57

Markuš čelí obžalobe pre podozrenia zo spáchania trestného činu porušovania povinnosti pri správe cudzieho majetku.

Billboardy politických strán pred voľbami 2023

Do bilbordov mohli politické strany vložiť už šesť miliónov eur

22.09.2023 10:42

Ide o priestor, cez ktorý sa politické subjekty najviac snažia osloviť voličov.

Aleksandar Vučič

Vučič zosmiešnil Milanovičovu výzvu členom OSN, aby uznali Kosovo

22.09.2023 10:11

Srbský prezident kritizoval medzinárodné spoločenstvo, že nemá rovnaké kritériá pre územnú celistvosť Srbska a Ukrajiny.

dejan

Každému čo jeho je- Suum cuique tribuere

Štatistiky blogu

Počet článkov: 8
Celková čítanosť: 15286x
Priemerná čítanosť článkov: 1911x

Autor blogu

Kategórie