Založ si blog

Svet a Slovensko sa zabáva

Máme čas leta a každý sa zabáva po svojom. Niekto chodí na festivaly, futbaloví groundhopers na štadióny, niekto na tlačovky atď. Každý štát má svoj druh zábavy, američania NFL a prezidentské primárky, Nemci majú Októberfest, Rusi s Ukrajincami sa tiež bavia po svojom- taký sovietsky Gangnam style. Ale treba ich nechať, nech sa chlapci vybláznia do sýtosti , hlavne že nám tu nad hlavami nelietajú atómovky. Slovenska sa žiadna veľká akcia leta netýka- ani vojna, ani MS v basketbale či rugby.

Tak sa bavíme po svojom: akcie PZ junty s biblickými názvami, ktoré organizuje asi nejaký Jób na prokuratúre v Pezinku alebo tlačovky pacienta z Trnavy, ktorý asi ušiel z nejakého Ústavu experimentálnej medicíny a nanotechnológii v Rakúsku. Už len čakám, kedy bude pobehovať nahý po námestí s ceduľou F. chráni zlodejov.

Nevadí, na tomto mieste Vás poprosím o minútu ticha pre 6% neprebudených, ktorý stále budú voliť O-lajno. Možno sa dočkajú novej volebnej lotérie, hlúpejší vyhráva.

Banda tupých hláv

09.08.2023

poviem bez obáv, nasadili nám známe médiá a spíker Adrián už nad tým dumá a iste pravdu má. Asi toľko k súčasným volebným spotom a billboardom na čierno. Chcete lacnejšie potraviny, 15 dôchodok, skvelú budúcnosť ?! Všetko máme!!! Teraz alebo nikdy! Už chýba len druhé Švajčiarsko na billboarde pri ceste a Mickeyho 2x násobné platy na bicykli. Á… zabudol som na [...]

Pizza Calzone

25.03.2023

Náš futbal napísal ďalšiu smutnú kapitolu vo svojej histórii. Páni z Bratislavy, dobre to vediete!!! V SR máme reálne dvoch- troch dobrých kormidelníkov, zbytok je nepoužiteľný. VladiW.& Koule sú viazaní v kluboch, Cossack si momentálne užíva hokej vo VIP priestoroch Steel Arény a čaká, kedy bude s futbalom najhoršie. Tento odborník z Eastlands je však pre Pánov z [...]

Progresívny trockizmus a zàvěry X. sjezdu ÚV

04.03.2023

Zásadním bodem ve Ficové kritice Europského svazu a pohledu na politickou praxi vůbec je problematika byrokratismu ve straně Směr, jejímž možným důsledkem je pak vytváření frakcí, se kterými se strana dle Fica vyrovnává nevhodným způsobem . V následujících několika odstavcích se tedy seznámíme s výše popsanou problematikou ve smyslu, jaká byla tehdejší politická [...]

Aleksandar Vučič

Vučič zosmiešnil Milanovičovu výzvu členom OSN, aby uznali Kosovo

22.09.2023 10:11

Srbský prezident kritizoval medzinárodné spoločenstvo, že nemá rovnaké kritériá pre územnú celistvosť Srbska a Ukrajiny.

Alkoholtester / Tester /

Polícia obvinila 63-ročného lekára z Humenného, ordinoval opitý

22.09.2023 09:57

Lekár po príchode polície nafúkal jedno promile.

Most pri Bratislave, D4, obchvat

V noci z piatka na sobotu úplne uzavrú jeden z bratislavských mostov

22.09.2023 08:18

Dôvodom sú geodetické merania, informovala NDS.

Peter Pellegrini, Michal Šimečka

Bitka o nerozhodnutých. Ako rozmýšľajú voliči týždeň pred voľbami? Najviac prijateľný Hlas, PS už nevysáva partnerov

22.09.2023 08:00

Preferencie nerozhodnutých voličov sa už v prieskume odrážajú, zázraky preto čakať netreba. Hrozí historický prepad hlasov a v zóne ohrozenia je najviac strán za posledných 13 rokov.

dejan

Každému čo jeho je- Suum cuique tribuere

Štatistiky blogu

Počet článkov: 8
Celková čítanosť: 15284x
Priemerná čítanosť článkov: 1911x

Autor blogu

Kategórie